TEAM 24 ALLOY BLACK R

24"

AMULET ALLOY 6061 / 24ti palcový hliníkový rám / Hliník řady 6061 / Geometrie Amulet / Semi integrované hlavové složení / Výměnná patka zadní přehazovačky / BB se závitem BSA / Délka sedlové trubky 292mm / Doporučená výška dítěte 125cm

Team 24 Alloy Black R
  • NÍZKÉ RÁMY PRO SNADNÉ NASTUPOVÁNÍ NÍZKÉ RÁMY PRO SNADNÉ NASTUPOVÁNÍ
  • VSE PODLE PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA VSE PODLE PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA
  • 5 LET ZÁRUKA NA RÁM 5 LET ZÁRUKA NA RÁM

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

 
RÁM AMULET 24 ALLOY 6061
Výrobce, materiál
VELIKOST RÁMU 292MM
Délka sedlové trubky v mm. Určuje výšku sedla od země. Viz rozměr H v geometrii rámu.
VIDLICE AMULET STEEL (PEVNÁ)
Typ odpružené vidlice, resp. materiál pevné vidlice
BRZDY V-BRAKE / DISC
Specifikace systému brzd: V-brake = "pákové" brzdy, Disc = kotoučové brzdy, Torpedo = zadní nožní brzda (brždění pedálem)
SEDLOVKA 27,2
Určuje materiál a průměr sedlovky
 
2.499 CZK
KOUPIT

Hliníkový rám 24ti palcového kola je navržen tak, aby byla dosažena nízká hmotnost rámu, ale celkové kolo mělo dobré jízdní vlastnosti. Geometrie a design profilů trubek byl navržen tak, aby kolo mělo nadčasový jednoduchý vzhled, vydrželo dětem dlouho dobu a mohlo být předáváno dalším členům rodiny. Novým prvkem dětských rámů je inovovaný design horní rámové trubky, který zajišťuje bezpečné nasedání a sesedání z kola. Na rám je také možno namontovat kotoučovou brzdu, přední přesmykač a již standardem u těchto kol je výměnná zadní patka u přehazovačky.

Rám je dodáván s hlavovým složením, podsedlovou objímkou.


Hliníkový rám 24ti palcového kola je navržen tak, aby byla dosažena nízká hmotnost rámu, ale celkové kolo mělo dobré jízdní vlastnosti. Geometrie a design profilů trubek byl navržen tak, aby kolo mělo nadčasový jednoduchý vzhled, vydrželo dětem dlouho dobu a mohlo být předáváno dalším členům rodiny. Novým prvkem dětských rámů je inovovaný design horní rámové trubky, který zajišťuje bezpečné nasedání a sesedání z kola. Na rám je také možno namontovat kotoučovou brzdu, přední přesmykač a již standardem u těchto kol je výměnná zadní patka u přehazovačky. Specifikace rámu platí pro kola AMULET TOMCAT 24 a TEAM 24.

Team 24 Alloy Black R-geometrie
flag_en.png