TOMCAT 20 GREEN

20"

AMULET ALLOY 6061 / Size 20" / Alloy 6061 / Geometrie Amulet / Výměnná patka zadní přehazovačky / BB se závitem BSA / Délka sedlové trubky 266mm / Doporučená výška dítěte od 115cm

Tomcat 20 Green
  • NÍZKÝ SLOPINGOVÝ RÁM NÍZKÝ SLOPINGOVÝ RÁM
  • VSE PODLE PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA VSE PODLE PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA
  • 5 LET ZÁRUKA NA RÁM 5 LET ZÁRUKA NA RÁM

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

 
RÁM AMULET 20 ALLOY 6061
Výrobce, materiál
VELIKOST RÁMU 266MM
Délka sedlové trubky v mm. Určuje výšku sedla od země. Viz rozměr H v geometrii rámu.
 
2.499 CZK
KOUPIT

Hliníkový rám 20ti palcového kola je první „skoro“ dospělácké kolo, které Vaše dítě může mít. U těchto kol jsme také kladli důraz na nízkou hmotnost rámu, aby bylo dosaženo nízké hmotnosti celého kola. Geometrie a design profilů trubek byl navržen tak, aby kolo mělo nadčasový jednoduchý vzhled, vydrželo dětem dlouho dobu a mohlo být předáváno dalším členům rodiny. Novým prvkem dětských rámů je inovovaný design horní rámové trubky, který zajišťuje bezpečné nasedání a sesedání z kola. Na rám je také možno namontovat kotoučovou brzdu a již standardem u těchto kol je výměnná zadní patka u přehazovačky.


Hliníkový rám 20ti palcového kola je první „skoro“ dospělácké kolo, které Vaše dítě může mít. U těchto kol jsme také kladli důraz na nízkou hmotnost rámu, aby bylo dosaženo nízké hmotnosti celého kola. Geometrie a design profilů trubek byl navržen tak, aby kolo mělo nadčasový jednoduchý vzhled, vydrželo dětem dlouho dobu a mohlo být předáváno dalším členům rodiny. Novým prvkem dětských rámů je inovovaný design horní rámové trubky, který zajišťuje bezpečné nasedání a sesedání z kola. Na rám je také možno namontovat kotoučovou brzdu a již standardem u těchto kol je výměnná zadní patka u přehazovačky. Specifikace rámu platí pro kola AMULET TOMCAT 20 a TEAM 20.

Tomcat 20 Green-geometrie
flag_en.png