AMULET 29BIG JOSE! 10.300

29"

Závodní horské kolo / Jízda bez hranic - při závodě i na Vašem oblíbeném trailu / Nízká váha a originální geometrie QCG pro intuitivní vedení kola - skvěle zatáčí a výborně drží směr / Vzduchová vidlice SR SUNTOUR AXON AIR, Řazení SLX 1x11

Amulet 29Big Jose! 10.300
  • GEOMETRIE QCG PRO SNADNOU OVLADATELNOST GEOMETRIE QCG PRO SNADNOU OVLADATELNOST
  • KOMPONENTY RACE-LIGHT KOMPONENTY RACE-LIGHT

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

 
RÁM AMULET ALLOY SUPERLITE QCG2
Výrobce, materiál
VELIKOST RÁMU 15" 17" 19" 21"
Délka sedlové trubky v mm. Určuje výšku sedla od země. Viz rozměr H v geometrii rámu.
HLAVA NECO
Výrobce, materiál
VIDLICE SUNTOUR 29 AXON RLR AIR
Typ odpružené vidlice, resp. materiál pevné vidlice
TYP PRUŽENÍ AIR SPRING
Určuje systém pružení: pružina / elastomer nebo vzduch (Air)
ZDVIH VIDLICE 100MM
ŘAZENÍ SHIMANO SLX 1X11
Systém řazení na řidítkách: Revoshift = otočná rukojeť; Počet převodů ("SP")
PŘEHAZOVAČKA SHIMANO XT
Výrobce, typ
POČET PŘEVODŮ 11
Celkový počet převodů na kazetě a předním převodníku
KAZETA SHIMANO CS-HG50 11-42T
Výrobce, typ. Rozsah zubů (nejmenší / největší kolečko)
ŘETĚŽ SHIMANO
Výrobce, typ.
KLIKY SHIMANO SLX 34T
Specifikace klik určuje počet zubů (T) na převodníku a délku klik
BRZDY SHIMANO BR-M678 / 160MM
Specifikace systému brzd: V-brake = "pákové" brzdy, Disc = kotoučové brzdy, Torpedo = zadní nožní brzda (brždění pedálem)
ŘÍDÍTKA RACE-LIGHT 720MM
Výrobce, materiál, šíře (Wide)
PŘEDSTAVEC RACE-LIGHT SPORT
Výrobce / typ, materiál, High adjustable = výškově nastavitelný
SEDLOVKA RACE-LIGHT 31,6
Určuje materiál a průměr sedlovky
PLÁŠTĚ CST JACK RABBIT 29X2,1"
Výrobce, typ
RÁFKY RACE-LIGHT DW 32
Výrobce, materiál. Specifikace šíře a průměr ráfku
NÁBY SHIMANO RM-M618
 
36.999 CZK
KOUPIT

Závodní kolo 10.300 navazuje na svoji tradici lehkých sportovních horských kol. Základem 10.300 je nový hliníkový rám s geometrií QCG z třikrát zeslabovaných trubek, který společně se vzduchovou vidlicí SR SUNTOUR AXON AIR (pevná osa 15mm, zamykání z řidítek) a komfortním sedlem RACE-LIGHT poskytují maximální komfort jízdy. Osazení kola je svěřeno osvědčeným komponentům SHIMANO. Řazení, kliky a kazeta SLX 1x11 a přehazovačka XT zaručují jezdci přesnost v řazení správného převodu. Vysokou míru bezpečnosti zajišťují hydraulické kotoučové brzdy DEORE společně s plášti SCHWALBE. AMULET 10.300 je připraven pro Vás, abyste si užili bezstarostnou jízdu svého oblíbeného trailu nebo závodu.

Geometrie QCG / Většina zásadních vývojových kroků v cyklistice vychází z nejtvrdších jízdních podmínek. A tak je tomu i u naší geometrie pro 29“ kola. QCG -QuickCurveGeometry - základním prvkem této konstrukce je delší rámový trojúhelník, krátká zadní stavba a představec, který je nezvykle krátší. Díky tomu a díky širokým řídítkům má jezdec pocit intuitivního vedení kola, které skvěle zatáčí a výborně drží směr.


 

AMULET ALLOY 6061 QCG / 29ti palcový hliníkový rám s profily třikrát zeslabovaných trubek řady 6061 nové řady CORE. Díky naší originální QCG geometrií nabídne jezdci vysokou tuhost v krutu, takže každé šlápnutí do pedálu je odměněno vysokým zrychlením. Rámy mají kónickou tappered hlavovou trubku pro lepší torzní tuhost v přední části kola. Zadní brzda uložena uvnitř trojúhelníku zvyšuje bezpečnost a zlepšuje brzdový účinek. Pro bezproblémový chod řazení jsou řadící bowdeny vedeny v jednom kuse, takže se dovnitř nedostane nečistota. Pro bezproblémový servis jsou dále rámy opatřeny šlapacími středy se závity BSA. Rámy jsou použity na kolech řady CORE: 10.300, 11.400, RIVAL, MANIAC, NIGHT CAT, SHIFT, START, MYSTIC CAT, ENTER a je možnost zakoupit samostatně pro vlastní stavbu nového kola AMULET.

Amulet 29Big Jose! 10.300-geometrie
flag_en.png