FORBIKES 2016

29/03/2016

FORBIKES 2016 / AMULET Bicycles / pro nás, tradiční českou značku, je tato výstava každoročně startem nové cyklistické sezóny – přijměte prosím pozvání do výstavního stánku Amuletu

Náš výstavní stánek (hala 4 - B04) je opět větší než v loňském roce. Proč? To abychom mohli prezentovat všechny naše novinky – elektrokola, lehká dětská kola, městská kola a horské „devětadvacítky“ s naší, pro letošek opět inovovanou, geometrií QCG.

Kategorii horských kol bude vévodit náš designový kousek AMULET 29BIG JOSE! R, který je přihlášen do kategorie GRAND PRIX. Tento model v sobě propojuje krásu originálního designu, lehkost a perfektní jízdní vlastnosti díky kolům 27,5+.

Na výstavě budete moci vyzkoušet naše lehká dětská kola na speciální zkušební dráze v hale 4 - B04  a přesvědčit se na kůži svých dětí o kvalitách a přednostech dětských kol AMULET KIDS. Dětská dráha bude nenáročná, takže si jízdu užijí i menší, méně zkušené děti.

Součást hlavního stánku bude také prezentace partnerské firmy EV BIKE, která je naším výhradním dodavatelem elektropohonů pro kola řady E-AMULET a zakázkové přestavby. Výstavní premiéru zde bude mít naše nové kolo kategorie E-MOTO s výkonným elektromotorem a větší baterií pro silný zážitek z jízdy mimo pozemní komunikace.

Naše elektrokola E-AMULET si budete také moci vyzkoušet v praxi a to u samostatného stánku na testovací dráze, kde Vám naši experti poradí jaké elektrokolo je právě pro Vás to nejlepší.

Svoji výstavní premiéru si také odbudou naše nové koloběžky RACE-LIGHT, které jsou navrženy a vyráběny v České republice. Hlavním cílem vývoje bylo dosáhnout co nejlepších jízdních vlastností za solidní cenu a to se nám povedlo… přijďte a vyzkoušejte!

 

 

flag_en.png