GREENWAY JIZERA MTB RALLYE 2015

25/07/2015

Sraz na Podháji v 12:00
Vybíráme kejtovné 100,- ne večerní opejkačku
----------------------------------------------------------
1 RZ – tvrdej start na Podháji v 12:30 – 2 kola Kozlovem po 7,8 km. (mapa: http://mapy.cz/s/jWPn)

1 kolo běh
2. kolo MTB
----------------------------------------------------------
2 RZ – Plavba (mapa: http://mapy.cz/s/jyEu ) – tam se člověk nestratí

S proudem si plout 1 km – na mapě je max délka. Myslím že se u autobusu na jezu v Přepeřích dohodneme na krapet kratší variantě. (v počítači se mi to na mapě kreslilo dobře, tak jsem to natáhnul :-)
Zkrátka, společně se přesuneme z Podháje na Jez. Kola necháme u stánku a půjdeme proti proudu hledat rozumný vstup a start 2 disciplíny. Cíl na jezu.

Pak to budeme směrovat na Skalu. Podle toho jaká grupa se nás sejde tak si vybereme trasu. Můžeme se batolit po cyklostezce, nebo si užít výhledů z Klokočských skal a pak to švihnout na Kalich a spustit se na Skalu.

Cestou někde spočineme na rozumný pivko. Třeba Vechtrovna, nebo Žlutá plovárna …
----------------------------------------------------------
3 RZ – MTB Malá Skála – Frydštejn – 5,7 km do vrchu (mapa:http://mapy.cz/s/jyEX )

Teď se teprve uvidí, kdo to správně s tím pivkem a obědem vyvážil. Jasně, vím že to je trasa pro sapouchy. Prosím znalce terénu ať mi brnknout (774 399 988) a můžeme tam zařadit i sjezd na konci. Ale nechci aby se mi tam nějakej vyšťavenej biker totálně zrakvil… Tak proto to mám namotaný jen do vrchu… zatím :-)

Pak se sešineme do Střížovic, kde bude připravená 10-ti kilová kýta a soudek. Závěrečné posezení a vyhlášení vítězů celého letošního MTB seriálu Českého ráje.

flag_en.png