NOVINKA / AMULET MINI 16 SUPERLITE

18/11/2016

Nová stylovka v krásném černém designu - nové MINI 16 SUPERLITE s volnoběžkou pro sportovnější jízdu Vašich děti...Dostupná na konci listopadu. Pro radost Vašich dětí pod Vánočním stromečkem #pouze7_5kg#amuletbicycles #amulet16superlite Odkaz na stránku produktu http://www.amulet.cz/detska-kola/amulet-mini-16-superlite 

AMULET testuje prototypy kol na dětech svého dětského týmu malých bikerů :-)  Sledovat, jak kluci řádí na dvorku, přejíždí překážky nebo se při výjížďkách do terénu hecují ve sjezdech a pomáhají si vytlačit kolo na kopec, který už nevyjedou, je zážitek, který se zaryje hluboko do myslí tvůrců těchto kol. Pro další modely si snadno vybavují, co by se jejich dětem na kole ještě líbilo. Co pro ně udělat líp, co by ocenili. Kola tvořená pro děti podle dětí si mohou užít i vaši malí závoďáci.

Nejnovější krásný model AMULET 16" MINI SUPERLITE je o téměř půl kilo lehčí než jeho předchůdce LITE. Váží jen 7,5 kg. Elegantní černý rám rozsvěcí zelené ráfky a další doplňky. Oproti LITE verzi má Véčkové brzdy na obou kolech, lehčí pláště, volnoběžku. Děti se na kole vyřádí - geometrie hliníkového rámu je velmi nízká, tak snadnou nasednou i seskočí, rychle se naučí kolo ovládat a zvládat první frajerské kousky ;-) Za madlo na sedle můžete v začátcích dítě jednoduše přidržet, plast zároveň ochrání sedlo při neopatrném položení. Svého závoďáka můžete bez obav poslat na hři& scaron;tě nebo dvorek - drobnosti, které výrazně zvyšují bezpečnost, vám dodají klid - příjemné rukojeti s rozšířenými konci, brzdové páky pro krátké dětské prsty, kryt řetězu, zvonek... Užijte si rozzářené dětské oči u stromečku i při vyjížďkách na krásném novém kole AMULET.

flag_en.png