KOMPONENTY RACE-LIGHT

Vybrané model horských kol AMULET jsou vybaveny komponenty naší originální značky RACE-LIGHT. Tyto komponenty jsou pečlivě vybrány od předních výrobců komponentů, čímž je zaručena jejich technologická vyspělost a perfektní design. Jedná se především o řidítka šíře 720mm a představec oversize 31,8mm, které zaručují přesnost řízení a pohodlné ovládání kola, společně se sedlovou trubkou o průměru 31,6mm pak zaručí jezdci pohodlnou jízdu a efektivní přenos energie při šlapání.

 

Průběh jízdy záleží na naší kondici, ale také na pohodlném sedle, který může ovlivnit naši celkovou pohodu na kole. Proto nám hodně záleželo na výběru pohodlného a ergonomického sedla. S naším dodavatelem jsme dlouho konzultovali a s kamarády v terénu, nebo jen tak na malé projížďce, testovali. Mysleli jsme také na ženy, aby nám na kole dlouho vydržely a vyjížďku si užily spolu s námi. Výsledkem je sedlo RACE-LIGHT SPORT COMFORT+, které je vhodné jak pro muže, tak pro ženy, na závody i na výlety.

 

Dalšími, neméně důležitými, komponenty, které rozhodují o rychlosti jízdy a akcelerace kola, ale hlavně o jízdní bezpečnosti, jsou ráfky. Naše RACE-LIGHT SPORT+ ráfky zajistí jezdci rychlou jízdu a plnou bezpečnost. Jsou zároveň navrhovány tak, aby byly nepřehlédnutelným prvkem skvěle pasujícím do barvy a celkového designu kola.

flag_en.png